Nasz cel jest prosty: dajemy naszym partnerom swobodę podróżowania po świecie aplikacji mobilnych.

Odkrywania nowych możliwości, doświadczania tworzenia własnych narzędzi.


To właśnie im zapewniamy dostęp do zestawu narzędzi, który sprawia, że zarządzanie własną aplikacją jest bardzo proste. Wolność tworzenia, odkrywania i ustanawiania własnych zasad to nasze priorytety. Dostarczamy rozwiązania wszystkim tym, którzy chcą stworzyć coś niepowtarzalnego.

Tworząc nasze produkty robimy wszystko, żeby były one najwyższej jakości. Jesteśmy specjalistami, tak jak nasi partnerzy. Dlatego najważniejsze są dla nas opinie tych, którzy korzystają z naszego oprogramowania. Dzięki nim, dzięki naszym partnerom, QRtag może stać się jeszcze lepszym i wszechstronnym rozwiązaniem.

Mamy także świadomość tego, że wszystko, co robimy wpływa na to, w jakim świecie żyjemy. QRtag to rozwiązanie, które zostało tak pomyślane, żeby przeciwdziałać wykluczeniom – tym fizycznym i tym językowym. Udostępniamy naszym partnerom możliwość przystosowania tworzonego przez nich świata dla potrzeb osób niepełnosprawnych czy mówiących w innym języku.

I jeszcze jedno - nie bylibyśmy ze sobą szczerzy, gdybyśmy nie byli dobrym pracodawcą. Podstawą pracy w naszym zespole jest komfort, zaufanie i zadowolenie naszych współpracowników.