Marka QRtag jest wspierana przez dwie wyjątkowe organizacje: Aligo Capital oraz Edoradca.


Fundusz Aligo Capital to doświadczeni specjaliści, których celem jest wsparcie przedsiębiorców we wczesnej fazie realizacji innowacyjnych przedsięwzięć. QRtag uzyskał zaufanie specjalistów Aligo i należy do jej grupy kapitałowej. Połączenie innowacyjności systemu QRtag z doświadczeniem i doradztwem Aligo Capital zapewnia stabilny rozwój marki.

Edoradca

Od 2001 r. skutecznie pozyskujemy środki unijne na realizację inwestycji w przedsiębiorstwach. Służymy fachowym, rzetelnym doradztwem i zapewniamy wsparcie merytoryczne.

Nasza oferta obejmuje pełen pakiet usług: analizę potrzeb i doradztwo, przygotowanie wniosku o dotację, nadzór nad realizacją projektu i jego rozliczenie. Unikalne know-how, poparte wieloletnim doświadczeniem, pozwala nam efektywnie wspierać naszych Klientów, dla których jesteśmy rzetelnym, sprawdzonym partnerem. Specjalizujemy się w projektach inwestycyjnych, badawczo-rozwojowych, łączących sferę nauki i biznesu. Zapewniamy kompleksową obsługę związaną z wyborem odpowiedniego finansowania, a z wielu dostępnych możliwości wybieramy te najbardziej efektywne.

W ciągu naszej działalności pozyskaliśmy 1,5 mld PLN dotacji i zrealizowaliśmy ponad 900 projektów. Zapraszamy do skorzystania z doradztwa o najwyższej jakości – z nami zwiększasz szanse na dofinansowanie!