Nasze produkty są stworzone po to, żeby pomóc
zmienić oblicze biznesu, edukacji, jednostek kultury i miast.

QRtag to systemowe rozwiązanie, które do sprawnego działania potrzebuje
tylko odrobiny wyobraźni.


Posiadamy know–how wynikające z wieloletniego doświadczenia w branży. Pozwala nam to na właściwy dobór technologii, które wdrażamy.

Nasze aplikacje dedykowane są biznesowi, który potrzebuje wsparcia technologicznego by osiagnąć wiekszą sprzedaż swoich produktów lub usług. Nasze aplikacje z beaconami to narzędzie do rozwoju Twojego biznesu.

www.biznes.qrtag.pl

QRtag wychodzi naprzeciw potrzebom organizatorów wystaw muzealnych i kuratorów. Przygotowanie wystawy wymaga przecież myślenia o jej odbiorze. Dodatkowe materiały w postaci opisów, zdjęć i grafik, a nawet filmów czy materiałów dźwiękowych pozwalają na bardziej wnikliwe doświadczenie wizyty w muzeum.

www.qrtag.mobi

QRtag to także rozwiązanie, dzięki któremu można w prosty sposób kontaktować się z mieszkańcami, jak i turystami. Dodatkowe materiały sprawiają, że doświadczenie wizyty w mieście staje się niezapomniane. Za to mieszkańcy mogą z jednej strony odkryć w swoim mieście nowe miejsca czy dowiadywać się ciekawostek z jego historii; z drugiej - pomagać w jego rozwoju. To unikalna szansa na stworzenie więzi z mieszkańcami.

www.qrtag.city

Oferowane przez nas aplikacje pozwalają na rozszerzenie istniejących już w sieci informacji, zawartych np. na stronie internetowej, a także opracowanie dodatkowych – odrębnych materiałów, które będą później pobierane. Możliwości rozwoju są olbrzymie.

Wiadomości ze szkoły, powiadomienia push, ankiety - to wszystko dostępne w formie aplikacji na telefonie.