QRtag istnieje na rynku od początku 2016 roku.

Dbając o wysoki poziom świadczonych usług, kadra nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach dotyczących rozwiązań z dziedziny IT, kultury oraz udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Zarząd tworzą ludzie nie tylko z bogatym doświadczeniem ale przede wszystkim z pasją.


Paweł Gogołek - Dyrektor marketingu i PR, członek zarządu

Kulturoznawca, manager projektów kulturalnych w kraju i za granicą. Specjalizuje się w zakresie zarządzania projektami kulturalnymi oraz zdobywania środków zewnętrznych na działania związane z upowszechnianiem kultury, edukacją kulturalną i badaniami kultury. Prowadzi szkolenia w dziedzinie zarządzania i marketingu dla samorządowców i kadry kierowniczej ośrodków kultury. Jest dyrektorem organizacyjnym Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Współczesnej Poznańska Wiosna Muzyczna. Producent oraz główny organizator największego w Polsce projektu „5 zmysłów”. Realizował szereg wydarzeń kulturalnych towarzyszących Prezydencji Polski w UE, swoje projekty realizował w Chinach, Japonii, Boliwii, Rosji, Turcji, Niemczech, Czechach, na Ukrainie i Białorusi. W 2013 otrzymał nagrodę Starosty Powiatu Poznańskiego za działalność w dziedzinie upowszechniania kultury. Od 2015 roku jest Członkiem Zarządu Forum Kraków - działającego na rzecz animacji kultury.

Maciej Algusiewicz - Dyrektor sprzedaży, członek zarządu

Od 19 roku życia związany z branżą IT. A już zaledwie 3 lata później został właścicielem własnej firmy z sektora ICT. Jego specjalnością jest obsługa jednostek państwowych oraz biznesu. Obsługiwał czynnie ponad 1000 jednostek w tym ponad 300 jednostek użytku publicznego z całego świata. Duże doświadczenie zdobył pracując w agencjach na stanowisku dyrektora działu sprzedaży. Brał udział w tworzeniu i rozwoju sieci sprzedaży jednego z największych w Wielkopolsce providerów internetowych. Ogólnopolski konsultant do spraw wdrażania dyrektywy WCAG 2.0 (dostosowanie stron internetowych dla osób niepełnosprawnych). Jest wiceprezesem fundacji na rzecz dzieci niepełnosprawnych „Galopem na pomoc”. W swojej codziennej pracy wyznaję zasadę „ Nie ma rzeczy niemożliwych - potrzebny jest tylko budżet”. Maciej to specjalista od sprzedaży, który swoim optymizmem zarazi każdego.!

Jędrzej Hiller - Dyrektor IT, członek zarządu

Od 15 lat związany z branżą informatyczną. Współpracował przy budowie platformy e-learningowej dla belgijskiego koncernu edukacyjnego. Pracował nad niezwykle prestiżowymi projektami dla wymagających klientów instytucjonalnych jaki i korporacyjnych między innymi Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Muzeum Narodowe w Poznaniu, Volkswagen Group oraz Trigano Group, Toyota, Renault. Wdrażał systemy informatyczne, oprogramowanie eCommerce, systemy CMS, CRM, ERP. Jest autorem wielu autorskich dedykowanych rozwiązań informatycznych projektowanych na indywidualne zamówienie. Przeprowadził kilkaset szkoleń dotyczących obsługi systemów informatycznych. Pasjonat wirtualnej rzeczywistości oraz fotografii VR. Uczestnik programu Google Street View Trusted. W spółce QRtag jest odpowiedzialny za rozwój oferty produktowej. Zajmuje się testowaniem i wdrażanie nowych technologii oraz nadzoruje prace projektowe projektantów oraz developerów aplikacji.