Zespół QRtag to grono ambitnych i elokwentnych osób, które z zaangażowaniem i pasją realizują projekty firmy i bez trudu stawiają czoła nowym wyzwaniom.

Członkowie zespołu posiadają praktyczne doświadczenie pozyskane w kontakcie z jednostkami kulturalnymi i samorządowymi, dla których Qrtag opracowuje specjalistyczne rozwiązania IT. To właśnie dlatego tak dobrze rozumieją ich potrzeby.


Sylwia Góral - Manager

Studiowała stosunki międzynarodowe ze specjalnością handel zagraniczny. Łatwo nawiązuje kontakty z racji wieloletniego doświadczenie w zakresie obsługi klienta instytucjonalnego. W pracy wykorzystuje wiedzę zdobytą w trakcie studiów podyplomowych związanych z promocją i reklamą. Jest zawsze dobrze zorganizowana, co pomaga w zrozumieniu funkcjonowania jednostek administracyjnych. Zakresem jej działań jest realizacja planów sprzedażowych zapewniających rozwój firmy w obszarach instytucji samorządowych. Mottem życiowym Natalii jest „Jeśli masz coś zrobić jutro, zrób to dzisiaj”.

Oskar Kabat - Manager

Z wykształcenia kulturoznawca i manager sprzedaży. W 2014 roku był osobą odpowiedzialną za organizację części artystycznej jednego z największych jarmarków odbywających się w europie środkowej- 39 Jarmarku Świętojańskiego w Poznaniu. Twórca i organizator „czyTAM na jeżyckim”, cross bookingowego projektu integrującego lokalną społeczność. Niejednokrotnie współtworzył oraz koordynował akcje eventowe dla klienta biznesowego. Entuzjasta nowych technologii, pasjonat gotowania. W wolnych chwilach rysuje i tworzy. Wychodzi z założenia, że nie ma sytuacji bez wyjścia i nie ma rzeczy niemożliwych. Realizację planu ułatwia mu duża swoboda w nawiązywaniu kontaktów i budowanie dobrych relacji zarówno zawodowych jak i prywatnych. W firmie QRtag jest odpowiedzialny za współprace i rozwój produktu skierowanego dla biznesu.