+48 609633907

Aligo Capital www.aligo.pl

Pierwsza runda finansowania 2016 r

Aligo to zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie inwestycji kapitałowych, wsparcia projektów badawczo-rozwojowych oraz komercjalizacji innowacyjnych produktów. To właśnie ich firma wsparła QRtag w pierwszej rundzie finansowania naszego startup-u. Od początku swojej działalności wsparli ponad 40 projektów kwotą blisko 30 mln PLN. Technologie i produkty Spółek Funduszy znalazły odbiorców na wszystkich kontynentach, w blisko 80 krajach. Doświadczenia zespołu obejmują zarządzanie dużymi przedsiębiorstwami z branży biomedycznej, prowadzenia prac badawczo-rozwojowych w obszarze life-science, komercjalizację leków, wyrobów medycznych oraz kosmetyków, inwestycje w branży OZE, inwestycje seed oraz wsparcie procesów pozyskania kapitału na rynku giełdowym i pozagiełdowym. Potencjał ich Funduszy wspiera bliska współpraca z Centrum Innowacji STB – jednostką naukową kategorii A.

Younick Mint www.younickmint.com

Druga runda finansowania 2020 r

YouNick Mint to operacyjny fundusz inwestycyjny, który inwestuje w innowacyjne projekty na wczesnej fazie rozwoju i wspiera je kompetencjami swoich ekspertów. Na rzecz podmiotów, w które inwestuje, realizuje zadania z zakresu: user research, human resources, business intelligence, IP, strategy product design marketing & sales. Główne sektory, w których poszukują nowych projektów to: healthcare, digital healthcare, industry 4.0. Dzięki naszemu nowemu pomysłowi Younick Mint postanowiło wesprzeć QRtag w drugiej rundzie finansowania, co pozwoli nam na realizację naszej koncepcji rozwoju aplikacji lojalnościowych. Stawiają na projekty, które mają globalny potencjał, istotną przewagę nad alternatywnymi rozwiązaniami, w tym między innymi przewagę technologiczną oraz wizję zbudowania wartości 150 mln zł w okresie 6 lat. Bardzo się cieszymy ze współpracy z Younick Mint. To inwestor branżowy z dużym doświadczeniem w sektorze, w którym działa nasza spółka.

logo QRTAG

QRTAG sp. z o.o.
ul. Romana Dmowskiego 35
60-222 Poznań

NIP: 7831735647
REGON: 363401597
KRS: 0000595589

Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Kapitał zakładowy: 60.700zł wpłacony w całości


T. +48 609 633 907

E: office@qrtag.pl

ZAPRASZAMY:
poniedziałek - piątek w godzinach 8.00 - 16.00

© 2020 QRTAG / All Rights Reserved