+48 531295107

Aplikacje lojalnościowe www.loyaltyclub.pl

Jest to nic innego jak mobilna aplikacja lojalnościowa do zbierania punktów lub pieczątek za wizyty. W naszych smartfonach możemy zmieścić nie jedną, nie dwie, a znacznie więcej wirtualnych kart do naszych ulubionych sklepów, kawiarni czy fryzjera. W każdej chwili możemy sprawdzić stan punktów czy też zobaczyć aktualne promocje za pomocą tylko kilku kliknięć. Rozwiązanie to opłaca się obu stronom. Sprzedającemu, ponieważ klient częściej do niego przychodzi. Kupującemu, ponieważ zostaje nagradzany za częste zakupy.

Aplikacje dedykowane www.qrtag.pl

Posiadamy know–how wynikające z wieloletniego doświadczenia w branży. Pozwala nam to na właściwy dobór technologii, które wdrażamy. Nasze aplikacje dedykowane są biznesowi, który potrzebuje wsparcia technologicznego by osiągnąć większy sukces w swojej firmie.

Aplikacje - przewodniki mobilne www.qrtag.mobi

Wychodzimy naprzeciw potrzebom organizatorów wystaw muzealnych i kuratorów. Zdajemy sobie sprawę, że przygotowanie wystawy wymaga wiele czasu i myślenia o jej odbiorze. Dodatkowe materiały w postaci opisów, zdjęć i grafik, a nawet filmów czy materiałów dźwiękowych pozwalają na bardziej wnikliwe doświadczenie wizyty w muzeum. Dlatego nasze rozwiązanie dla kultury świetnie uzupełnia to co znajduje się na wystawie. Dostęp do dodatkowych informacji w telefonie przybliża odbiorców do kultury.

Aplikacje mobilne dla miast i gmin www.qrtag.city

To rozwiązanie, dzięki któremu można w prosty sposób kontaktować się z mieszkańcami, jak i turystami. Dodatkowe materiały sprawiają, że doświadczenie wizyty w mieście staje się niezapomniane. Za to mieszkańcy mogą z jednej strony odkryć w swoim mieście nowe miejsca czy dowiadywać się ciekawostek z jego historii; z drugiej - pomagać w jego rozwoju. To unikalna szansa na stworzenie więzi z mieszkańcami.

logo QRTAG

QRTAG sp. z o.o.
ul. Potworowskiego 3/1
60-212 Poznań

NIP: 7831735647
REGON: 363401597
KRS: 0000595589

Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Kapitał zakładowy: 71.100zł wpłacony w całości


T. +48 531 295 107

E: office@qrtag.pl

ZAPRASZAMY:
poniedziałek - piątek w godzinach 8.00 - 16.00

© 2022 QRTAG / All Rights Reserved